KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8713451
nr 871 3451
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, signerad. Ulf, motivet: 75x54
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:57:23
100 kr
150 kr